Anasayfa / Barkod Programı / Barkod Programı

Barkod Programı

Market Barkod Sistemi nar örneği minicik kabuğunun içinde çok geniş mahsul stoğunun bulunduğu firmalardır. Aradığınız her şeyi bulduğunuzda da afallayarak bu damı var dedirten mahsul yelpazesine sahiptir. Mahsullerin barkodlu olması işinize pratiklik kazandırır. Ama barkod olmayan mahsulleriniz için süratli satış imdadınıza yetişir. Stok kartına fotoğraflarla katkı yapıldığında işiniz daha da basitleşir. Ama barkod programı ‘nın sağlayacağı pratiklik ve takip edilebilirlik şirketinize operasyon basitliği sunacaktır.

Market Barkod Sistemi Nasıl Çalışır?

Tarafımızca işletmenize kurulan sistemde ilk olarak hazır şablonlarda binlerce ürün önceden kayıtlı bulunmaktadır.  Kendi istekleriniz doğrultusunda yeni ürünler ekleyebilir, her ürüne ayrı fiyatlandırmalar sağlayabilirsiniz. Daha sonra el terminali aracılığıyla stok sayımınızı hızlı bir biçimde gerçekleştirerek; hangi üründen ne kadar sahip olduğunuzu sisteme bildirebilmektesiniz. Sisteme girilen diğer komponentlerinizle tam entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Bu işlemden sonra ise olay tamamen satış işleminizdedir. Kasaya gelen müşterilerin ürünlerini barkod okuyucu yardımıyla okutabilir daha sonra ne kadar ücret alınması gerektiğini hatasız bir biçimde hesaplama şansına sahip olabilmektesiniz.  Verilen hesap karşılığında nakit, kredi kartı ya da hediye kodu gibi seçeneklerle ödemenin nasıl yapılacağını seçer tahsilat kısmına giriş sağlayabilirsiniz. Barkodlu satış tahsilat işlemi sırasında nakit ödeme ve para üzeri hesaplaması yapmasına olanak sağlayabilirsiniz. Son olarak da fatura kesimi gerçekleştirilebir. ”Teknolojiyle aram çok kötü, teknoloji cahiliyim ben” diyen kişilerin dahi kolayca kullanabileceği biçimde tasarlanmıştır.  Bu noktada çabuk anlaşılır ara yüz sayesinde hızlıca öğrenim sağlayabilir ve aktif olarak kullanabilirsiniz.

Market Barkod Sistemi Avantajları

  1. Doğru Sonuç Verme: Hesaplamalarda ve diğer tüm işlemlerde beşeri hataları ortadan kaldırarak sizi kasa açıklarından korumaktadır. Ne kadar dikkatli olunursa olunsun yoğun zamanlarda bir şekilde hata yapılmaktadır ve maket barkod sistemleri sayesinde bu hatalardan arınabilmektesiniz.
  2. Hızlı İşlem Yeteneği: Satış ve stok üzerindeki bütün işlemlerinizi hızlı yapabilmenize olanak sağlamaktadır. İstenilen tüm bilgileri sizlere hızlı bir biçimde sunmakta ve sizlere daha nesnel kararlar alabilmeniz adına yardımcı olmaktadır.
  3. Maliyet: Stok kontrolleri ve daha doğru işlem yeteneği sayesinde sizi ekstra personel ve iş yükü sorunundan kurtararak sizlere mali konuda da destek sağlamaktadır.
  4. Kolay Anlaşılır Arayüz: Pek çok araçla kullanılabilmekte olan market barkod sistemleri bu araçlar sayesinde çok daha pratik bir biçimde işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlamaktadır.