Anasayfa / Genel / MALTEPE BARKOD SİSTEMİ

MALTEPE BARKOD SİSTEMİ

magaza-programi3

Telefon: 0850 644 25 22

Bakkal Market Programı  İşleri Basitleştirin!

Günümüz perakende işletmelerinin kangren olmuş sorunlarından bazıları,  ağır işlem yükü altında kayıp stokların ortaya çıkması, ürün giriş çıkışlarının kayıt altına doğru bir şekilde alınamaması gibi problemlerdir diyebiliriz. Bu arızı durumların işletmeyi uğrattığı zararlar, rekabetinde kızıştığı çağımızda yapılmaması gereken hatalar olarak bilinmesi gerekir. Bilgi işlem yeteneğinin tüm kurumlarca geliştirilmeye ve sistemleştirilmeye önem verildiği bir zamanı da ifade eden bilgi çağı, rekabette güçlü olmak ve işletmelerinin geleceğini düşünmek zorunda kalan idarecilere büyük fırsatlar sunuyor.

İnovatif bir yaklaşım…

İşletme fonksiyonlarının daha sistematik ve bilgi çağına uygun olmasını sağlamak ve en etkin şekilde optimize etmek için Market Programı sizlere takdim ediliyor. Bu program sayesinde stok takiplerinin daha fonksiyonel bir şekilde yapılmasından, müşterileri çekmek ve prestijinizi arttırmak için özel indirim ve kampanyalara kadar etkili bir kullanım alanı açıyor. İşletme sisteminizde inovatif bir atak yaparak, her şeyi detaylı ve düzgün bir şekilde rapor olarak kayıt altına alınabileceği market programını en uygun fiyattan sahip olabilirsiniz.

Kolay kullanım arayüzüne sahip ve yazar kasa bağlantılarını mümkün kılabilen program banka işlemlerinden, borç takip işlemlerinin takibine kadar mükemmel bir alan yaratıyor. Günümüz işletmelerin takip etmekte zorlanabilecekleri çoklu iş süreçlerini tek bir noktada toplayarak ve kayıt altına alarak sizlere anlaşılır rapor ve bilgiler sunan Tekel Barkod Sistemi Programı  sayesinde sektörünüzde rakiplerinizden geri kalmayacaksınız.