Anasayfa / Barkod Programı / Stok Takip Sistemi

Stok Takip Sistemi

Stok takip sistemi, bir işletmenin stok durumunu takip etmek için kullanılan bir sistemdir. Günümüzde çoğu işletmenin yüzlerce hatta binlerce ürünü bulunmaktadır. Hal böyle olunca hangi üründen ne kadar kaldı, hangi üründen ne kadar stok girişi ne kadar stok çıkışı oldu, bu gibi sorular önem kazanmaktadır. Birçok esnafımız ve işletme sahibimiz, önceden stok defterleri ile uğraşırdı. Bu geleneksel sistem hem çok zaman alıyordu, hem zahmetliydi hem de hatalar olabiliyordu. Stokta görünen bir ürün depoda olmayabiliyordu.

Stok takip sistemi gibi son teknoloji ürünler, bu dertleri bitiriyor. Artık müşterilerinize rahatlıkla hizmet verebilirsiniz. Çünkü bu sistem ile hangi üründen ne kadar kaldığını, ne zaman ne kadar stok girişi çıkışı olduğunu bileceksiniz. Deponuza hakim olacak ve ona göre pozisyon alacaksınız.

tel1243

Stok takip sistemi, genç işletmeciden yaşlı esnafımıza kadar herkesin kolaylıkla kullanabileceği sistemlerdir. Çünkü bu sistem, herkes kolayca kullanılsın diye üretilmiştir. Bugün binlerce esnafımız güvenle bu sistemleri kullanıyor ve olumlu yorumlar yapıyor. Çünkü artık stok defterleri gibi zor yöntemler yerine, son teknoloji kullanılarak anında stok bilgisine ulaşılıyor. Üstelik hangi maldan depoda ne kadar kalmış hemen görebiliyorsunuz. Stok takip sistemi size rapor da sunuyor ve işlerinizi kolaylaştırıyor.

Ancak bu tür sistemler alırken en iyisi profesyonel bir firmayı tercih etmektir. Biz, yıllardır binlerce işletmeye stok takip sistemi sağlıyoruz ve olumlu yorumlar alıyoruz. Profesyonel hizmetimiz ve müşteri öncelikli anlayışımız ile stok takip sistemi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Referanslar ımız için lütfen tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Kadıköy barkod sistemi başlıklı makalemizde altunizade barkod sitemi, bağdat caddesi barkod sistemi ve bostancı barkod sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Narplus Barkod Sistemi

Market, SüperMarket, Bakkal, Tekel, Şarküteri, Manav, Yiyecek Sektörü İçin İdeal NarPlus Barkodlu Süratli Satış ile …