Ayakkabı Barkod Sistemi

71 / 100

Ayakkabı Barkod Sistemi

Barkodlanmış ürün, üreticisinin sistemine ilk oluşumu sırasında kayıt edilmiş ürün demektir ve takip edilebilirliğinin en büyük göstergesidir. Bir ürünü barkodlamak demek o ürünü kendi sisteminize entegre etmek, tanılamak demektir. Dünyanın neresinde olursa olsun barkod üzerindeki numaralardan ürünün üreticisinin siz olduğunuz çok kolay bir biçimde anlaşılabilmektedir. Beyaz taban üzerinde bulunan siyah çizgi ve numara kodlarından oluşan barkod, üzerinde ürünün geçmişi ile ilgili pek çok bilgiyi barındırmaktadır ve bu yönden bakıldığı zaman bizler barkod için ürünlerin kimliği diyebilmekteyiz. Barkodlu ürünleri gerek ürün takip sistemleri gerekse stok takip yazılımları aracılığıyla da takip edebilmekteyiz.  Ürünlerin üzerindeki kodlar aracılığıyla daha sonra perakendeci olarak sizler de ürünü kendi envanterinize tanılayabilir ve envanter yönetimi sağlayabilirsiniz. Ayakkabı barkod sistemi ise tam bu noktada sizlere yardımcı olmaktadır. Bu sistem sayesinde ürünleri barkodları aracılığıyla sisteminize tanılayabilir; onları deponuzda sakladığınız raftan, hangi fiyata satacağınıza kadar tüm detayları bu sistemde saklayabilirsiniz. Ürünlerinizin takip edilmesinde ayakkabı numaraları ve renklerine kadar ufak detaylara inebilmekte, burada hangi ürünün hangi rengi ve numarasından elinizde ne kadar kaldığını da gerçek zamanlı olarak görebilme şansına sahip olmaktasınız.

Ayakkabı Barkod Sistemi Özellikleri

 • Barkod okuyucularla entegre olarak çalışmakta ve tek tek barkod numarası girmenize gerek kalmadan sadece ürün barkodunu okuyucuya göstererek ürünün sistem tarafından tanınmasını sağlayabilmektesiniz.
 • Tüm barkod yazıcılarla birlikte çalışabilmektedir. Herhangi bir uyumsuzluk söz konusu olmayacaktır.
 • Ürün etiket yazdırma özelliği sayesinde ürünlerinizin etiketlerini oluşturabilir ve size özel şablonlarla marka değerinizi arttırabilmektesiniz.
 • İstediğiniz her konuda; gerek satış, gerek stok bilgisi rapor oluşturabilirsiniz. Bütün işlemlerinizi ayrıntılı olarak inceleyebilmekte ve satış stratejini bu doğrultuda belirleme şansına sahip olmaktasınız.
 • Kasa tahsilat işlemleri sırasında ürün fiyatlarını, ödenilmesi gereken tahsilatı; Pound, Türk Lirası, EURO, Dolar gibi farklı döviz kurları üzerinden gösterebilmektesiniz.
 • Mobil uygulamanız üzerinden şirkette olmasanız dahi tüm raporlara ve satış işlemlerine detaylı bir şekilde ulaşabilmekte, çalışanların performanslarının analizini gerçekleştirebilmektesiniz.
 • Müşterilerinizin satış işlemlerini bekletebilmekte ya da birden fazla müşteriyi aynı anda işleme alabilmektesiniz.
 • Günlük raporları, aylık raporları ve yıllık raporları alabilme olanağınızın yanı sıra kendi belirlediğiniz zaman dilimlerine yönelik de raporlar oluşturabilmektesiniz.
 • Hem satış danışmanlarınızı hem de kasiyerlerinizi sistem üzerinden onlara özel kullanıcılar ve yetkiler oluşturarak denetleme yetkisine sahip olmaktasınız.
 • Barkodsuz ürünleriniz için birkaç tık ile barkod oluşturabilmekte ve yine bu ürünlerin tüm detaylarını hızlı bir biçimde sisteme girebilmektesiniz.
 • Taksitli ve vadeli satışlarda; vadesi gelen ve geçen bütün ödemeleri panelinizde görebilmekte, isterseniz bu işlemler için uyarı sistemlerinizi aktive edebilmektesiniz.
 • Satışlarınızı internet üzerinden yapmak istiyorsanız sistemi e-ticaret sitenize de entegre edebilmekte ve reel – sanal satış koordinasyonunu hatasız bir biçimde gerçekleştirebilmektesiniz.
 • Depo ve şubelerinizin stoklarını toplu ya da ayrı ayrı kontrol edebilmekte; hangi ürünün, hangi depo ve mağazada bulunduğunu analiz edebilmektesiniz.
 • Kampanyalarınızı ve ödeme hatırlatmalarınızı kişiye özel ya da toplu sms sistemini kullanarak bildirmenize olanak sağlamaktadır.

Ayakkabı Barkod Sistemi Kurulumu

Türkiye’nin neresinde olursanız olun,  bizimle iletişime geçebilirsiniz ve size eksiksiz bir kurulum sağlayabiliriz. Sistemimizde bulunan günlük yedekleme işlemleri sayesinde olası donanımsal afetler yüzünden asla veri kaybı söz konusu olmamakta ve mükemmel bir server optimizasyonu ile tüm işlemlerinizi güvenli bir biçimde saklayabilmektesiniz. 39 yılı aşkın tecrübemizden faydalanmak için sizler de hemen bizimle iletişime geçebilir ve ayakkabı barkod sistemi kurulumu sağlayabilmektesiniz.