fbpx
Anasayfa / Genel / Barkodlu Satış

Barkodlu Satış

 

NarPos (Hızlı Satış Programı)

Her geçen gün teknoloji biraz daha gelişiyor. Her alanda özellikle de ticari alanlarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte ürünler çok daha uygun fiyatlara mal ediliyor. Barkod sistemi de bunların başında geliyor. Barkod sistemi barkodlar sayesinde işletmenize satışlarınız konusunda devir atlatabileceğiniz en kolay satış yönetim biçimlerinden birisidir.

Barkodlu satış artık hem işletmelere çok küçük maliyetlere mal oluyor hem de bunun yanı sıra büyük faydalar sağlıyor. Eğer bir ay içerisinde birçok ürün satıyorsanız hem kar zararınızı hesaplamak, hem güncel şekilde stoklarınızı takip etmek gibi işlemler hayli sıkıcı olabiliyor. Bu sıkıcı ve yorucu işlemi ise bir barkod programı aracılığı ile çok kolay bir şekilde sistematiğe dökebilirsiniz.

Böylece hem güncel satış fiyatlarınızı görebilir, hem stok durumlarınızı anlık şekilde takip edebilirsiniz. Tabi fatura ve diğer işlemlerde de sizlere sunacağı avantajın önemini unutmamak gerekiyor. Eğer sizler de işletmenizin büyümeye başladığını hissediyorsanız vakit kaybetmeden kendinizi barkod sistemine adapte etmeniz gerekiyor demektir.
Küçük marketler, bakkallar, benzin istasyonları,kantinler, nalburlar, vb.. firmalar için NarPos, NarBarkod otomasyon programıyla entegre çalışan bir programdır.

Barkod ve Stok Programı


Program Özellikleri

 • Marketlerde barkod ile hızlı bir şekilde satış yapma olanağı.
 • Teraziden alınan barkodları okuyabilme.
 • Veresiye takibi
 • Hızlı borç ödeme
 • Tüm döviz cinsleri ile satış yapabilme.
 • Birden fazla şekilde ödeme alabilme.
 • Fiş veya fatura yazabilme.
 • Ciro takibi, para üstü takibi, iptal takibi gibi büyük kasalarda (POS) olan özellikleri içerir.
 • En çok kullanılan stokları hızlı tuşlara atayabilme (80 Adet)
 • Dokunmatik ekran özelliği. Klavyeye dokunmadan satış yapma.
 • Ağ üzerinde birden fazla kasada kullanılabilme.
 • Ön muhasebe modülü ile tam entegrasyon.
 • Gelişmiş ve güçlü veritabanı sistemi
Gelişmiş ödeme alma seçenekleri. Nakit,kredi kartları ve para üstü takibi.
Yapılan satışın tek tuşla fiş, fatura veya yazarkasa fişi verebilme.Pos hızlı satışı merkez veya şubelerde yazarkasa gibi kullanabilirsiniz. Şubelerde internet bağlantısı kesilse bile çalışmaya devam eder, bağlantı sağlandığı anda tekrar işlemleri merkeze kendisi otomatik gönderir. Merkezde yeni stok, cari veya fiyat değişikliğinde anında şubelerde güncelleme yapar.

 

narpos123 NarPos Hızlı Satış Programı

odeme1 NarPos Hızlı Satış Programı

Nar Pos Hızlı Satış Programı 0533 570 67 63

Barkod Sistemi Barkod Sistemi ile firmanızın tüm giriş çıkışlarını kontrol altında tutabilirsiniz.
Hızlı Satış Programı – Barkodlu Satış Hızlı Satış Programı ile günlük satışlarınızı kontrol altına alabilir günlük-aylık-yıllık satış raporlarınızı görür, müşterilerinizi bekletmeden gönderirsiniz.
Barkod Programı Muhasebe-Stok-Fatura-Çek-Senet-İrsaliye tüm kayıtlarınızı tutabileceğiniz.Narbarkod Ön Muhasebe Programı ile tek yerden kontrol sağlayabilirsiniz.
Barkod Etiket Programı  Kolilerinizin üstünde istediğiniz şekilde istediğiniz ölçülerde barkod etiket basabilir, isterseniz kartvizit bile yapabilirsiniz.
Kuruyemiş Barkod Programı Kuruyemişcilere özel barkod sistemi ile barkodlu terazinizle bağlantılı çalışabilir ürünlerinizi tarttıktan sonra satış programından hızlı satış yapabilirsiniz.
Kırtasiye Programı ile tüm ürünlerinizi kayıt altında tutun, Oyuncaklarınızın kaç tane satıldığını görün kaçağı önleyin
Ayakkabı Barkod Sistemi  Bir çok ayakkabı firmasında kullanılan narpos beden-renk ve diğer seçenekleriyle siz özel müşterilerimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır
Oto Servis modülünde en önemli bölüm iş emirleri listesidir. Bu listede servise gelen araçların kayıt, düzenleme ve inceleme işlemleri yapılır.
El Terminali Programı NarMobil sahada çalışan elamanların şirketin arka sistemlerine entegre olmasını sağlamaktır.NarMobil’ in en büyük özelliklerinden biriside dövizli çalışabilmekte ve hareket işlemlerini döviz cinsinden yapabilmektedir.
Depo Barkod Programı Depo Barkod Sistemi Barkod programı ile depo envanterinizi anı anına kayıt altına alabilirsiniz demirbaş listenizi çıkabilirsiniz.Sistem el terminali ve barkod yazıcı ile entegre çalışmaktadır.Geniş Raporlama seçeneği mevcuttur.