Barkod Okuma Programı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık her işletme barkod sistemleri kullanmaktadır. Bugün, en küçük marketlerden büyük AVM’lere kadar herkes barkod sistemine geçiş yaparak kolaylık sağlamaktadır.

Özellikle perakende sistemleri barkod sayesinde işlerini hızlandırabilir. Çünkü binlerce ürünün sisteme girişi, kontrol edilmesi ve stok durumunun anlık olarak takip edilmesi zorunludur. Barkod olmadan bu işlemler çok uzun sürecektir. Üstelik hatalar meydana gelecektir. Dijital ortamlar kullanılırsa hem zamandan tasarruf edilir hem de sıfır hata ile işlemler yapılır.

Türkiye’nin her yerinden bütün işletmeler artık barkod okuma programı tercih etmektedir. Çünkü bu programlar işletme sahiplerine kolaylık sağlamaktadır. Otomatik ve dijital yapısıyla, barkod okuma programı denince akla gelen NarBarkod Market & Mağaza Barkod Otomasyon programıdır. İşletme sahiplerinden iş yükünü alan ve eskiden zaman alan işlemleri hızlıca halleden bu programlar, son teknolojinin ürünüdür.

tel1243

Üstelik barkod okuma programları yazar kasa ve terazilerle birlikte de çalışmaktadır. Uyumlu yapısı ile esnafa yardımcı olmaktadır. Bu programlar sayesinde bir marketteki giriş çıkışlar kontrol edilebilir, kar-zarar raporları görülebilir, raporlama işlemleri hızlıca halledilebilir. Ayrıca ürün ve fiyat etiketleri de kolaylıkla yazıcıdan çıktı alınabilir. Etiketler için barkod olsun olmasın, programlarımız uyumludur.

Referanslarımız için lütfen tıklayınız.