Büfe Barkod Sistemi

,

Büfelere Özel Büfe barkod sistemi ve programı.

Büfe deyip geçmeyin. Stoklarınızı kontrol edemediğinizde her gün zarar etmemeniz olanaksızdır. Hele de çok işlet bir yerde büfe işletiyorsanız paket programlar kurtarıcınız olacaktır. Ne kadar eleman değiştirirseniz değiştirin işleyişiniz sağlamsa her yeni gelen eleman çabuk adapte olacaktır. Yetkilerini belirlediğiniz elemanların sadece verdiğiniz işi yapmasını sağlayarak karışıklıklarının önüne geçersiniz. Satış fiyatı düzeltme yetkisini kısıtlayarak elemanlarınızın yanlış satış fiyatı kullanmalarını engellersiniz.

Paket programların genelinde bulunan hızlı satış ekranı da yoğun durumlarınızda en önemli desteğiniz durumunda olacaktır. Satış yaparken önünüzdeki ekrandan ödeme tipi seçerek nakit ya da kredi kartlı ödemelerde sıkıntı yaşamazsınız. Nakit ödemelerinizi programınız kasanızda toplar. Kredi kartı bilgileri ise banka modülünden takip edebilirsiniz. Paket servis modülü de siparişlerinizi takip edebilmek açısından önemlidir.

Kullanacağınız her farklı modül farklı bir ihtiyacınızın cevabı olacaktır. Yapacağınız indirim tanımı belirteceğiniz tarihler arasındaki satışların tümünde otomatik olarak eklenecektir. Sadece satışlarınızda değil mal aldığınız firmalarla ilgili de bütün kayıtları tutabilirsiniz. Borçlarınızı ve alacaklarınızı tek tuşla ulaşabilmenin rahatlığıyla ödeme planınızı rahatlıkla yaparsınız. Ödemelerinizin çakışmasını önleyerek işlerinizin aksamasının önüne geçersiniz. Alacaklarınızı ve ödemelerinizi birlikte planladığınızda ise hiçbir yerden açığınız çıkmaz.