Nalbur Ve Hırdavat Barkod Satış Programı

, , ,

Narplus Nalbur Mağaza Barkod Sistemi

Barkod Satış Programı kullanan dükkanları binlerce ürünlerle doludur. Çivi, çekic, vida, dübel gibi bir çok ufak ürünle uğraşmak çok zahmetli bir iştir. Sizlerin bu yükünü hafifletmek icin geliştirdiğimiz Hırdavat barkod sistemi ile tam mahsulleriniz hakimiyet altında. Artık alıcılarınız beklemeyecek hem onlar hem siz hoşnut olacaksınız, Dilerseniz ağırlıklı mahsulleri barkodlu terazi ve pc irtibatlı terazi ile tartıp Narplus Barkod Sistemi’ ne entegre olarak çalışabilirsiniz. Dilerseniz yazarkasa’ya bağlayabilir dilerseniz makbuz yazıcıya bağlayıp direk bilgilendirme makbuzu çıkarabilirsiniz.

Mağaza Programları Özellikleri

Çok daha uygun fiyata, çok daha fazla özellik ve verim sağlayabilirsiniz.

 • Renk ve beden çeşitleri takibini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.
 • Model bulma özelliği sayesinde ürünün farklı renk ve bedenlerinin anlık stok takibini yapabilirsiniz.
 • Farklı satış fiyatları tanımlayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; taksitli satışlar, nakit satışlar, kredi kartıyla satışlar vs. çeşitlilik sağlayabilirsiniz ve bu konularda sizlerden alınan komisyonları müşteriye yükleyerek kar marjınızdan düşüşün önüne geçersiniz.
 • Satış bekletme, duraklatma özelliği ile satışı dondurabilme şansına sahip olursunuz.
 • Resimli stok takibi özelliği sayesinde sadece ürün koduyla değil direkt ürünün görüntüsü ile de ayırt etme şansına sahip olursunuz. Tanımlama sırasında yapılan karışıklıkların önüne geçebilirsiniz.
 • Sınırsız kullanıcı ekleyebilir ve bu kullanıcıların yetkilerini kısıtlayabilirsiniz. Bu sayede tek bir kullanıcıdan bütün sistemi takip etme zorluğundan kurtulur ve personel takibi yapabilirsiniz.
 • Sınırsız stok ekleyebilir, günlük yedeklemeler aracılığıyla olası donanımsal zararlar söz konusu olduğu zaman veri kaybının önüne geçebilirsiniz.
 • Sınırsız cari oluşturma şansına sahi olursunuz.
 • Sınırsız fatura kesebilirsiniz. Sattığınız her ürün için otomatik olarak fatura oluşturabilirsiniz.
 • Stok limitleri belirleyerek, o limite ulaşan stokların hemen uyarı vermesini sağlayabilirsiniz. Bu da sizlere ürünsüz kalmamanız için ekstra bir zaman sağlar. Pozisyonlarınızı bu doğrultuda alır çabuk biten ürünlerden daha çok sipariş edebilirsiniz.

  Mağaza Yazılım Sistemleri

  Kendi ürün etiketleriniz ya da hazır barkodlarınızı kullanarak ürün tanımlaması yapmak için çoğu firma artık mağaza yazılım sistemleri kullanmaktadır. Artık eskisi gibi kağıt, kalem ya da Excel tabloları kullanarak hesap tutma işlemleri yok denecek kadar azaldı. İlk başlarda mağaza yazılım sistemlerinin pahalı olduğu yayılsa da ürünün halk arasında yayılmasıyla beraber bu ön yargı son buldu ve bugün baktığımız zaman en küçük bakkalda bile mağaza takip sistemleri kullanılmaktadır. Kullanımı basit olan ve zamandan tasarruf sağlayan bu yazılım sayesinde insanlar işletmelerden daha fazla verim alabildiğinin farkında varmış bulunmaktadır. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun sistemi seçebilir ve uygun fiyata sahip olabilirsiniz.