Mağaza Sistemi, Giyim, İç Giyim, Ayakkabı, Kırtasiye, Bijuteri İçin İdeal

Mağaza sistemi Kafa Karıştıran Programları Çöpe Atın, Bundan Kolayı Yok.Kayıplar En Aza inecek Kendini 1 ayda amorti edecek. Eminizki Müşterileriniz Ürünlerinizde Mağaza İsmini ve Ürün şan Maliyetini Görmeyi Çok İsteyecektir.
Yüzlerce Mağaza Kurduk. Referanslar İçin Tıklayınız…

NarButik İle Aynı işi yapan programlara binlerce dolar ödemeyin, Hemen Kullanmaya Başlayın Rahat Edin
Farklı Satış Maliyeti Tanımlayabilme Nakit ve Kartlı
Satış Bekletme Özelliği,
Resimli Stok Listesi ile karışıklığa son aradığınız mahsulü listede resimi ile beraber görün direk adet girip satış yapın
Sınırsız Kullanıcı1 PC, Sınırsız Stok, Sınırsız Cari
Kritik Stok Uyarı Sistemi ile Azalan Ürünlerinizi Hemen Tedarik Edin.
Kullanıcıya Yetki Verme, Uzaktan Kasiyer Takibi
İçerdiği Modüller: Stok, Cari, Fatura, Kasa, Raporlar, Opsiyonel Yazarkasa,Mobil,Web
Raporlar: Stok Miktar, Kritik Miktar, Cari Ekstre, Stok Detaylı, Gruplama, Kar-Zarar, Durum, Departman,Toptancı Üretici, En Çok Satılanlar, Durağan Mallar ,Grafik, Kullanıcı Raporları, Ürün Karşılaştırma
Barkod Basabilme, Yazarkasa Bağlayabilme, Fiş Yazıcı, Akdikeni Göstergesi, El Terminali Bağlayabilme,
300 Hızlı Tuş Tanımlayabilme, Tuşlara Fotoğraf Ekleme, Veresiye Takibi, Sayım Yapabilme
Para Üstü Hesaplama, Parçalı Ödeme Alma,
A4 kağıda hızlı barkod basabilme özelliği, Barkod yazıcınız yok ise lazer yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz.

NarButik Mağaza Sistemi

Mağaza Programları ve güvenlik sistemleri ile mağazada bir çok kayıp önlenebilir, kaçakla ve hırsızlıkla büyük ölçüde başa çıkabilirsiniz. Uzun vadede kaliteli bir alt yapı ile sizi yıllarca rahat ettirecektir. Maddi ve manevi kayıplarınızı önleyecek bir sistem ile artık kafanız rahat edecek. Bu sistemi kullanarak kendi barkodlarınızı, ürünlerinize mağaza sistemi entegre ettiniz zaman; stok sayımı mağaza sistemi yaparken daha doğru sonuçlar almakla birlikte satış işlemi sırasında da otomatik stoktan düşüş gerçekleşecek ve yeni ürün girişi olmadığı sürece tek tek depo sayımı yapmanıza gerek kalmayacaktır. Güvenlik sisteminde bir çok seçenek mevcut olup sizin isteğinize göre projelendirme yapacağız. Bunun yanı sıra bir mağazada olmaz ise olmaz 2. aşamada barkod sistemi‘dir bu şekilde iki sistemi beraber kullanarak kayıplarınızı en aza indirebileceksiniz.

Mağaza Programı Kolaylığı

Yaşadığımız dünya gittikçe gelişerek teknolojinin de ilerlemesi ile daha akıcı ve kolay bir hal almıştır. İşimiz, hayatımız buna göre şekillenmektedir. İhtiyaçlarımızı karşılama yaşama ve çalışma alanlarımızda olduğu gibi iş alanlarımızda da teknoloji ilerlemekte ve hayatımızı mağaza sistemi kolaylaştırmakta. Elektronik cihazlar sayesinde çeşitli markalar mağaza yazılımları geliştirmekte ve hem satış hem de ürün sipariş gibi bir çok noktada kolaylıklar sağlamakta. Bu yazılımlar sayesinde bir çok firma mağazaları ve çalışanları olarak artık çok daha hızlı satış ve ürün teslimat süresi gibi bir çok konuyu daha kaliteli daha güvenli ve kolay yerine getirmektedirler. Ürünlerin rengi modeli bedeni sayısı gibi bir çok konuda bilgiye kolaylıkla hakim olmayı sağlamaktadır.