Anasayfa / Barkod Programı / Barkodlu Satış

Barkodlu Satış

Barkod sistemi günümüzde birçok işletme ne geçiş yapmaktadır. Çünkü barkod, işlemleri hızlı şekilde yapmakta ve satışları hızlandırmaktadır. Barkodlu satış yapabilmek için iyi bir şarttır. Kaliteli bir yazılıma sahip barkod sistemleri ile siz de barkodlu satış yapabilirsiniz. Barkodlu satış ile hızlı tuşları kullanarak müşterileri bekletmeden satış yapabilirsiniz. Hızlı satış yaptıkça müşteri memnuniyeti artacaktır.

Barkod programı ile ürün barkodlarını okutarak hemen satış yapabilirsiniz. Ürün barkodları barkod okuyucu tarafından algılanır ve ürün fiyatı ekrana yansır. Bu ekrandan ürün ile ilgili her türlü bilgiyi görebilir, ödeme yöntemi seçebilir ve taksitlendirme işlemi yapılabilir.

Depo İçin Barkod Sistemi

Depo stok yönetimi işyerlerimizin en önemli unsurlarından biridir. Ürünlerimizin stoklanması muhafaza edilmesi sınıflandırılması konusunda depo stok kontrol programları yardımcımız olmaktadır. Çeşitli ürünler yelpaze olarak genişledikçe depolarımızın dağınık olmadan tertipli ve düzenli şekilde çalışma ve işleyişe sahip olması stok kontrolü ile sağlanabilmektedir. Ürünlerin yerleştirilmesi sevkiyatı sipariş üzerine giriş ve çıkışları konusunda depo stok kontrolü oldukça önemlidir. Envanter olarak sayı konusunda sağlıklı bilgilere sahip olmak ve barkot etiket gibi işlerinizi kolaylaştırmak açısından stok kontrolü önemlidir. Gerekli demirbaşların kullanımları depo içerisindeki malzemeler ve aletlerin durumu konusunda da bilgilerin tamamına sahip olmanız için yine stok kontrol programları sizlerin en büyük yardımcınız olacaktır. Stok kontrol programları sürekli güncellenerek kolay kullanıma sahip olmaktadır.

NarPos programı, barkodlu satış için tasarlanmış en iyi programdır. Market benzeri işletmeler için ideal olan program, stok takibi yapabilir ve hızlı satış imkanı sağlar. Benzin istasyonlarından nalburlara kadar birçok sektör barkodlu satıştan faydalanmaktadır.

tel1243

Barkod Sistemi ile Hızlı Satış

Hızlı satış borç ödeme, ürünü barkod ile okutup hızlı satış yapma, tüm döviz türleri ile ödeme alabilme, fiş ve fatura çıktısı alabilme, ciro takibi gibi birçok özellik NarPos hızlı satış programında mevcuttur.

İsterseniz bu programı ağ üzerinden birden fazla kasada kullanabilirsiniz. Süpermarket benzeri işletmeler için ideal olan bu özelliğe ek olarak, NarPos para üstü takibi ve iptal takibi de yapabilir.

Sektörde yıllardır var olan NarPos, esnafın ve işletme sahibinin en büyük yardıuradan mcılarından biridir. Kaliteli ürün sunma ve müşteri öncelikli hizmet anlayışımız ile sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Siz de bizi hemen arayabilir ve işletmenizdeki satış işlemlerini barkodlu satış ile hızlandırabilirsiniz.

Referanslar ımızı buradan inceleyebilirsiniz.