Anasayfa / Barkod Programı / Barkodlu Satış

Barkodlu Satış

Günümüzde birçok işletme barkod sistemi ne geçiş yapmaktadır. Çünkü barkod, işlemleri hızlı şekilde yapmakta ve satışları hızlandırmaktadır. Barkodlu satış yapabilmek için iyi bir barkod sistemi şarttır. Kaliteli bir yazılıma sahip barkod sistemleri ile siz de barkodlu satış yapabilirsiniz.

Barkodlu satış ile hızlı tuşları kullanarak müşterileri bekletmeden satış yapabilirsiniz. Hızlı satış yaptıkça müşteri memnuniyeti artacaktır.

Barkod sistemleri ile ürün barkodlarını okutarak hemen satış yapabilirsiniz. Ürün barkodları barkod okuyucu tarafından algılanır ve ürün fiyatı ekrana yansır. Bu ekrandan ürün ile ilgili her türlü bilgiyi görebilir, ödeme yöntemi seçebilir ve taksitlendirme işlemi yapılabilir.

NarPos programı, barkodlu satış için tasarlanmış en iyi programdır. Market benzeri işletmeler için ideal olan program, stok takibi yapabilir ve hızlı satış imkanı sağlar. Benzin istasyonlarından nalburlara kadar birçok sektör barkodlu satıştan faydalanmaktadır.

tel1243

Hızlı borç ödeme, ürünü barkod ile okutup hızlı satış yapma, tüm döviz türleri ile ödeme alabilme, fiş ve fatura çıktısı alabilme, ciro takibi gibi birçok özellik NarPos hızlı satış programında mevcuttur.

İsterseniz bu programı ağ üzerinden birden fazla kasada kullanabilirsiniz. Süpermarket benzeri işletmeler için ideal olan bu özelliğe ek olarak, NarPos para üstü takibi ve iptal takibi de yapabilir.

Sektörde yıllardır var olan NarPos, esnafın ve işletme sahibinin en büyük yardıuradan mcılarından biridir. Kaliteli ürün sunma ve müşteri öncelikli hizmet anlayışımız ile sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Siz de bizi hemen arayabilir ve işletmenizdeki satış işlemlerini barkodlu satış ile hızlandırabilirsiniz.

Referanslar ımızı buradan inceleyebilirsiniz.