31 / 100

Barkot, bir veriyi dijital ortama aktarmaya yarayan sistemdir. Ticari işletmelerde barkod yaygın şekilde kullanılmaktadır. Barkod sistemi ne geçiş yapan işletmeler ürünlerini kolaylıkla sisteme aktarıyor. Böylece zamandan tasarruf edilmiş oluyor. Ayrıca barkod programı dijital ortamda çalıştığı için sıfır hata ile ürün düzenlemesi ve raporlanması yapılabiliyor. Barkod faydalarının başlıcaları zaman tasarrufu ve kolaylığıdır.

Barkod sistemleri yazarkasa ve terazilerle uyumlu ise, bir ürünün tartılması ve satışı da kolaylaşır. Ürünü hatasız biçimde tartan ve ürünü tanıyarak etiketleyen bu sistem, esnafımızın hatasız satış yapmasını sağlamaktadır.

Barkod faydalarının en önemlisi hızlı olmasıdır. Ürünün barkodu okutulduğunda bir saniye bile sürmeden ürün ekranda tanınmaktadır. Kaç kg olduğu, cinsi, fiyatı gibi özellikle anında rapor şeklinde görülebilmektedir. Son teknolojiye sahip barkod okuyucular, hızlı giriş ve satış prensibine sahiptir.

tel1243

Barkod sistemlerinin bir diğer özelliği de fiyat takiptir. Eğer bir ürünün geçmiş fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, barkod bunu size saniyeler içinde raporlar. Böylece bir ürün eskiden ne kadar fiyata satılıyormuş görebilir, fiyat takibini yapabilirsiniz.

Barkot Sistemi Avantajları

Hemen Başlayın 1 Ayda Sistem Fiyatını amorti edin.
Çöpe Atacak Paranız Yok ise Doğru yerdesiniz…Unutmayın Program 1 Kez Alınır
Küçük ve büyük işletmelerin olmazsa olmazı barkod sistemi firmanızdaki bütün stok giriş çıkışlarını, fatura, stok, cari, muhasebe, irsaliye ve diğer envanter bilgilerini takip edebileceğiniz, firmanızdaki kaçak durumları engelleyebileceğiniz bir sistemdir. Birden çok şubeyi tek bilgisayardan yönetebilir, giriş çıkışlarınızı takip eder, geniş rapor seçeneklerini pdf, html, jpg formatında alabilirsiniz, Kasiyer takibi ve mobil kontrol ile her şey kontrol altınızda Barkod Sistemleri ile Teknoloji Artık Parmaklarınızın Ucunda

Ayrıca barkod programları günlük olarak kar-zarar raporu sunabilir. İsterseniz iki tarihi seçip o iki gün arasındaki kar-zarar durumunu da rapor şeklinde görebilirsiniz. Oluşturulan raporları kaydedebilir, rapor arama kriterlerinizi kaydedip sonraki işlemleri daha hızlı yapabilirsiniz.

Görüldüğü gibi barkod, bir işletme sahibinin zamandan tasarruf etmesini ve kritik işlemleri saniyeler içinde yapmasını sağlamaktadır. NarBarkod, barkod programları ve sistemleri sunarak Türkiye’nin her yerinden esnaflarımıza barkod sistemleri sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz ürünler ile, siz de barkod faydalarından elde edebilirsiniz.

Referanslar ımızı buradan inceleyebilirsiniz.