Anasayfa / Barkod Programı / Fatura Kesmek İçin Gerekli Programlar

Fatura Kesmek İçin Gerekli Programlar

Satış yapan her işletme fatura kullanır. Yasal zorunluluk olan fatura keserek devletine kumpaslı aidat veren bir firma olursunuz. Bunun yanında harekâtlarınızı sağlıklı takip edebilme imkânı verir. Elle fatura kesme yarıyılı bitti. Kutu programlarla kestiğiniz faturalar stok takibi, ciro takibi, borç takibi gibi bir hayli kolaylık sağlamaktadır. Fatura programları şablon olarak karşınıza hasılat. Ve maliyet ve iskonto bilgileri girilerek faturanızı istediğiniz gibi kesersiniz.

 Kullandığınız faturanın boyutuna göre sisteme tanımlama yaparak yazıcıdan çıktı alırken kumpaslı olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle toptancılarda toplu fatura basımı yaparak zamandan kazanım sağlanabilir. Akdikeni bilgilerini Excelden toplu bir şekilde programa aktarabilirsiniz. İrsaliyeler yükleme esnasında kullanılan faturaya dönüştüğünde geçerliliğini kaybeden belgelerdir. Mahsullerin yükleme esnasında kullanılır. Ve fatura programı’nda irsaliyeden faturaya çevirme modülüyle rahatlıkla harekâtınızı yapabilirsiniz.

Barkod Programı ile Kesilen faturalar otomatik kaydedilir. Ve alacağınız raporlar sayesinde kontrolü yapılabilir. Kesilen faturaların 5 yıl saklama yasal zorunluluğu vardır. Dosyalama aşamasında kaydedilen faturalara raporlarla ulaşılır. Kutu programlarla fatura kesmek iş akışındaki her türlü kaybı önleyeceğinden yararlılığınız için harikulade bir çözümdür.

Bir evvelki yazımız olan Armağanlik Eşya Yazılım ve Barkod başlıklı yazımızda kadınlara armağanlık eşya, armağanlık eşya siteleri ve armağanlık eşya toptan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kadıköy barkod sistemi başlıklı makalemizde altunizade barkod sitemi, bağdat caddesi barkod sistemi ve bostancı barkod sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Barkod Okuyucu Programları

Barkod Okuyucu Programları İş yerinize Barkod Okuyucu Program kurarak denetim altına almanız, envanter doğruluğunu önemli …