Fatura Kesmek İçin Gerekli Programlar

, , ,

Depo barkod sistemi, satış yapan her işletme fatura kullanır. Yasal zorunluluk olan fatura keserek devletine kumpaslı aidat veren bir firma olursunuz. Bunun yanında harekâtlarınızı sağlıklı takip edebilme imkânı verir. Elle fatura kesme yarıyılı bitti. Kutu programlarla kestiğiniz faturalar stok takibi, ciro takibi, borç takibi gibi bir hayli kolaylık sağlamaktadır. Fatura programları şablon olarak karşınıza hasılat. Ve maliyet ve iskonto bilgileri girilerek faturanızı istediğiniz gibi kesersiniz.

Depo Programı

Ürünlerin stoklanması, ürünlerin girişleri çıkışlarının kontrol edilmesi ve stoktan çıkan ürünlerin maliyetleri gibi birçok detayı hesaplamanızı sağlamaktadır. 35 yıllık tecrübesi ile firmasından alacak olduğunuz, günün ihtiyaçlarına cevap verebilecek harika yazılımlar arasında yer almaktadır.

Depo Barkod Sistemi Faydaları Nelerdir?

  1. Depo barkod sistemi ambar-depo-mağaza işleyiş sürecinde size tam kontrol imkânı sağlar
  2. Kayıp-kaçak durumlarının yaşanmasını önler.
  3. Faturalamadaki hataları ortadan kaldırır.
  4. Depocunun yapabilecek olduğu yanlışların önüne geçmesini sağlar.
  5. Sorunsuz ve düzenli bir depolama imkânı sunar.
  6. Hızlı sevkiyat yapılmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmanıza olanak tanır.

Satış Programı kullandığınız faturanın boyutuna göre sisteme tanımlama yaparak yazıcıdan çıktı alırken kumpaslı olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle toptancılarda toplu fatura basımı yaparak zamandan kazanım sağlanabilir. Akdikeni bilgilerini Excelden toplu bir şekilde programa aktarabilirsiniz. İrsaliyeler yükleme esnasında kullanılan faturaya dönüştüğünde geçerliliğini kaybeden belgelerdir. Mahsullerin yükleme esnasında kullanılır. Ve fatura programı’nda irsaliyeden faturaya çevirme modülüyle rahatlıkla harekâtınızı yapabilirsiniz.

Barkod Programı ile Kesilen faturalar otomatik kaydedilir. Ve alacağınız raporlar sayesinde kontrolü yapılabilir. Kesilen faturaların 5 yıl saklama yasal zorunluluğu vardır. Dosyalama aşamasında kaydedilen faturalara raporlarla ulaşılır. Kutu programlarla fatura kesmek iş akışındaki her türlü kaybı önleyeceğinden yararlılığınız için harikulade bir çözümdür.

Bir evvelki yazımız olan Armağanlik Eşya Yazılım ve Barkod başlıklı yazımızda kadınlara armağanlık eşya, armağanlık eşya siteleri ve armağanlık eşya toptan hakkında bilgiler verilmektedir.

Depo Barkod Sistemi En İyi Nereden Alınır?

Şirket ve firmalar her yıl depolarındaki kayıplar ve kaçaklar nedeniyle ciddi zararların altına girmektedir. Kimi zaman depodaki bu kayıp kaçaklar görülebilirken kimi zamanda fark edilmeyebilmektedir. İşte tüm bu olumsuz durumların önüne geçmek amacı ile geliştirilmiş olan yazılımlarını mutlaka kullanmalısınız…