Fatura Programı

Satış yapan her işletme fatura kullanır. Yasal zorunluluk olan fatura keserek devletine düzenli vergi veren bir firma olursunuz. Bunun yanında işlemlerinizi sağlıklı takip edebilme imkânı verir. Elle fatura kesme dönemi bitti. Paket programlarla kestiğiniz faturalar stok takibi, ciro takibi, borç takibi gibi birçok kolaylık sağlamaktadır. Fatura programları şablon olarak karşınıza gelir. Ve fiyat ve iskonto bilgileri girilerek faturanızı istediğiniz gibi kesersiniz.

 Kullandığınız faturanın boyutuna göre sisteme tanımlama yaparak yazıcıdan çıktı alırken düzenli olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle toptancılarda toplu fatura basımı yaparak zamandan kazanım sağlanabilir. Müşteri bilgilerini Excelden toplu bir şekilde programa aktarabilirsiniz. İrsaliyeler yükleme esnasında kullanılan faturaya dönüştüğünde geçerliliğini kaybeden belgelerdir. Ürünlerin yükleme esnasında kullanılır. Ve fatura programı’nda irsaliyeden faturaya çevirme modülüyle rahatlıkla işleminizi yapabilirsiniz.

Barkod Programı ile Kesilen faturalar otomatik kaydedilir. Ve alacağınız raporlar sayesinde kontrolü yapılabilir. Kesilen faturaların 5 yıl saklama yasal zorunluluğu vardır. Dosyalama aşamasında kaydedilen faturalara raporlarla ulaşılır. Paket programlarla fatura kesmek iş akışındaki her türlü kaybı önleyeceğinden verimliliğiniz için mükemmel bir çözümdür.

fatura-programi