Market Barkod Okuyucu Programı

, , ,
32 / 100

Market Barkod Okuyucu tüm giriş çıkışları, NarBarkod Market Otomasyonu ile hakimiyetinizde Artık gireni çıkanı öğreniyorsunuz. Bimomak Bilişim’in özel market ve mağazalara müteveccih hazırladığı NarBarkod Market ve mağaza otomasyonun da mülk alıştan mülk satışa, genel giderlerinizden, bankalara, ambarlardan, satıcılara, demirbaşlardan, satıcılara, iade. Fire operasyonlarından usunuza gelebilecek her türlü harekât basitlikle yapılabilir. isterseniz uzaktan ulaşım ile konutunuzdan.

Seyahatdeyken vasıtadan dahi işlerinizi hakimiyet edebilirsiniz usunuza gelen tüm özelliklerle hazırlanmış hakikat bir market ve mağaza programıdır sistem yalnızca masa üzerinde hazırlanmamış senelerin bilgi birikimi. Market ve mağazalarda görülen sistem akışı içindeki her türlü aksaklığı giderecek hakimiyet edecek biçimde planlanmış kullanıcıya. Büyük basitlikler sağlayacak farklılıklarla pratikte görülen. Her türlü aksaklığa karşı ihtiyat alınmış sizin için özel olarak geliştirilmiş market ve mağaza otomasyonu programıdır.

Market Barkod Sistemleri Nasıl Çalışır?

Tarafımızca işletmenize kurulan sistemde ilk olarak hazır şablonlarda binlerce ürün önceden kayıtlı bulunmaktadır.  Kendi istekleriniz doğrultusunda yeni ürünler ekleyebilir, her ürüne ayrı fiyatlandırmalar sağlayabilirsiniz. Daha sonra el terminali aracılığıyla stok sayımınızı hızlı bir biçimde gerçekleştirerek; hangi üründen ne kadar sahip olduğunuzu sisteme bildirebilmektesiniz. Sisteme girilen diğer komponentlerinizle tam entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Bu işlemden sonra ise olay tamamen satış işleminizdedir. Kasaya gelen müşterilerin ürünlerini barkod okuyucu yardımıyla okutabilir daha sonra ne kadar ücret alınması gerektiğini hatasız bir biçimde hesaplama şansına sahip olabilmektesiniz.  Verilen hesap karşılığında nakit, kredi kartı ya da hediye kodu gibi seçeneklerle ödemenin nasıl yapılacağını seçer tahsilat kısmına giriş sağlayabilirsiniz. Tahsilat işlemi sırasında nakit ödeme ve para üzeri hesaplaması yapmasına olanak sağlayabilirsiniz. Son olarak da fatura kesimi gerçekleştirilebir. Market barkod sistemi;”Teknolojiyle aram çok kötü, teknoloji cahiliyim ben” diyen kişilerin dahi kolayca kullanabileceği biçimde tasarlanmıştır.  Bu noktada çabuk anlaşılır ara yüz sayesinde hızlıca öğrenim sağlayabilir ve aktif olarak kullanabilirsiniz.

A4 KAĞIDINA RAF ETİKETİ BASABİLME

Günümüzde perakende sistemi barkodsuz düşünülemez. En küçük marketler dahi binlerce stok ile uğraşmak zorundadır.
Hızlı ve hatasız giriş ve satış işlemlerinde barkod zorunludur.
Kolay kullanımı ve barkodla bütünleşen yapısıyla NarBarkod  Otomasyon bu yoğun iş tem
posunu azaltan otomasyon sistemidir.Marketinizin giriş çıkışlarını kolaylıkla görebilirsiniz. ve geniş rapor seçenekleriyle neler satıldığını kar-zarar marjlarınızı kolaylıkla görebilirsiniz.

Market Barkod Okuyucu

Stok Takibi tüm satış ve ambar hareketlerinin takip etmenizi sağlayan. Programımızla büronuzdan size bağlı olan tüm mağazalarınızdaki hesaplarınızı hakimiyet edebilir. İleti gönderebilir maliyet değiştirebilir. Her türlü harekâtı yapabilirsiniz. NarBarkod Market Otomasyonu, bilgi yanlışlıklarını sıfır kusura indiren bir programdır pratik ve basittir. Barkod Programı NarBarkod Market otomasyonu programında mülk alışı ile ambara girişten mülkün raflara dizilmesi ve mülk satışına kadar olan aşamalarda sistem size her türlü bilgiyi kusursuz yapmanız için ihtarlar yapacak ve kusursuz girişleri asıllaştırtacaktır.