74 / 100

Barkod Okuma Sistemleri Nedir ?

 

Günümüz işletmelerinin olmazsa olmazları arasında yer alan Barkod Programı şirketçilere büyük basitlikler sağlamaktadır…

Barkod Okuma firmada hakikatleşen günlük. aylık hatta senelik giriş ve çıkışları hakimiyet etmenize yarayan Barkod Programı kar-hasar durumunuzu net bir biçimde barkod okuma görebilmenize imkân tanıyan, uzun seneler meselesiz bir biçimde çalışabilen nitelikli bir programdır.

Ürünleri takip etkeniz, stok vaziyetini anlık görebilmeniz, fatura, çek, tahvil ve banka harekâtlarını takip edebilmeniz. Barkod sistemi ile oldukça basittir. Firmanızı sistematik ve profesyonel bir biçimde idareyebilmenize imkân tanımaktadır.

Barkod programının şirketinize sağladığı barkod okuma bu faydalar sonucunda sizin ve personelinizin iş verimliliği çoğalacak buna paralel olarak da alıcı memnuniyetinde muazzam bir yükseliş yaşanacaktır…

Narplus hızlı satış program ile anlık stok takibi, kar-zarar en çok satılan ürünler, kritik stok raporu, ana grup alt grup raporu ve geniş rapor seçenekleri ile hayatınızı kolaylaştıracak bir mağaza programıdır.

Mağaza Barkod Okuma Programının Faydaları şu şekilde sıralanabilir

Narbarkod farkıyla üretilen giyim mağazası programı, işletmenizdeki iş akışına düzen ve hız kazandırmaktadır. Günlük satış rakamlarını anlık olarak takip edebilmenize olanak tanıyan mağaza programını uzaktan da kontrol ederek zaman ve mekana bağlı kalmadan işletmenizin kontrolünü yapabilmenize olanak tanımaktadır.

Giyim mağazası programı ile barkod basımı, fiş yazdırma, fatura çıktısı alma, ürün fiyatlandırma, etiketleme, detaylı raporlar alma

  • Müşterileriniz beklemez. Hızlı satış ile onları menmun edebilirsiniz.
  • Kasiyer takibi ile kaçakları önleyebilirsiniz.
  • Web’ten bütün stoklarınızı anında görebilirsiniz.
  • Ceb’ten bütün stoklarınızı anında görebilirsiniz.
  • Tablet’ten bütün stoklarınızı anında görebilirsiniz.
  • Aile bireylerini kasaya koyabilir, onlara kolaylık sağlayabilirsiniz.
  • Kolay kullanımı ile her yaştan kullanıcı kullanabilir.

Barkodlu Satış Çok Önemli bir Konudur.Program Alırken Dikkat Etmeniz Gereken En Önemli Unsur Firma Geçmişi Ve Referanslarıdır,Bir işletmeniz var Stok takip programı alacaksınız Diyelim ki 300 Liraya bir program aldınız ve sisteminizi çalıştırdınız 3 ay sonra bilgisayarınıza virüs bulaştı ve programın baştan yüklenmesi gerekecek bunun için satıcı ile irtibat kurmanız gerekmektedir, Lisanslı programları müşteriler kendileri kuramazlar. Ve doğal olarak 300 Liraya aldığınız bir hizmetin İleriki dönemlerde İnsan Gücü ile orantılı olarak ücretsiz yapılamayacağı aşikardır. Bu Durumları aşabilmeniz için firmanın tarihçesi, yaptığı işler ve müşteri memnuniyeti önemlidir. Naron Bilişim olarak 1980 yılından bu yana binlerce mağaza, market, süpermarket, tekel, şarküteri, manav, kasap, depo kurulumu yaptık. Siz değerli müşterilerimize barkod okuma hizmet vermekten memnuniyet duyarız.