Anasayfa / Barkod Programı / Barkod Programları

Barkod Programları

Barkod programı, teknolojinin gelişmesiyle artık birçok işletmenin tercihi olan programdır. Barkod sistemleri sayesinde küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük şirketlere kadar herkes daha iyi hizmet vermektedir.

Yüzlerce hatta binlerce ürüne sahip esnafımız, barkod sayesinde işlerini hızlandırabilir. Çünkü birçok ürünün kontrol edilmesi, sisteme girişinin yapılması ve stok durumlarının anlık takibi önemlidir. Barkod programları olmadan tüm bu işlemler çok fazla zaman alacaktır. Ayrıca, çeşitli hatalar meydana gelebilir ve bilgiler yanlış yazılabilir. Barkod programları, kullandığı son teknoloji sayesinde hatasız bir şekilde raporlama yapar. Gönül rahatlığı ile işlem yapar ve hatasız olduğuna emin olabilirsiniz.

tel1243

Barkod programları terazi ve yazar kasalarla da uyumludur. Esnafımız bu sebeple bu programları çok tercih etmektedir. Bir mağazadaki giriş çıkışlar, kar-zarar raporları ve raporlama işlemleri ışık hızında halledilir. Buna ek olarak fiyat ve ürünlerin etiketleri de yazıcıdan çıktı alma yoluyla elde edilir.

NarBarkod olarak, Türkiye’nin dört bir yanında işletme sahiplerine hizmet vermekteyiz. Barkod programlarımız her sektör için uygundur. Giyimden ayakkabıya, kırtasiyeden iç çamaşırına kadar her türlü işletme barkod programları ile zamandan tasarruf edebilir ve müşteriye daha iyi hizmet verebilir. İşletme sahiplerinin sırtından büyük bir yükü alan barkod programları, büyümek isteyen işletmeler için idealdir. Barkod programları küçük işletmelerden büyük şirketlere kadar herkesin tercihidir. NarBarkod olarak sektördeki en hızlı ve hatasız barkod programlarını siz müşterilerimize sunuyoruz.

Kırtasiye Barkod Programı na buradan göz atabilirsiniz.