Narplus farkı ile geliştirilen Barkod Sistemleri ile işletmenizi daha evvel idaremediğiniz gibi idareyebilme imkânını erişebilirsiniz…

Barkod sistemleri geliştiren lider şirketlerinden biri olmanın şerefi ile eşsiz yazılımlar geliştirmeye devam ediyoruz. Farklı merdiven altı işletmeler gibi satışı yapıp ortadan kaybolmuyoruz. Eşsiz bir hizmet kaliteyi ile satışını asıllaştırmış olduğumuz şirketlere satış sonrasında da eşsiz hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Geliştirilen bu hem uygun maliyetlerden sizlere sunulmakta hem de eşsiz özelliklerde size ulaştırılmaktadır. Her daim fark yaratan yazılımlar geliştiren firmamız sayesinde işletmenizin iş yükünü hafifletecek ciddi şekilde iş bereketliliği artışı sağlayabileceksiniz.

Barkod Sistemleri

1980 Yılında Bimomak Ltd. Şti.  Olarak Başlayan Maceramız. 2018 Yılında Naron Bilişim Teknolojileri A.Ş Olarak Devam Etmektedir. Şirketimiz bünyesindeki Bilgisayar  Mühendisleri, Arge ve  Teknik Destek Personeli ile piyasada  5000+ müşterisine destek vermektedir.  Naron Bilişim A.Ş  işletmelerin  Stok Yönetimi, Depo Yönetimi, Mağaza Yönetimi, Barkod Sistemi, Hotel, Cafe,  Bar ve Restaurant programlarında 20 yıllık tecrübeye sahiptir.  Nar10 Portal Sisteminde %100 verimlilik,  Stabil Çalışma, %99,99 Server Optimizasyonu ile Türkiye’de Öncü Marka Olmaya Devam Etmektedir.

İşte Barkod Sistemleri Avantajları

  • Barkodu olan mahsullerin takibini yapabilme
  • İşletmedeki alış ve satış harekâtlarını anlık olarak takip edebilme
  • Stok takibi yapabilme ve stoktaki mahsullerin miktarını ve tutarını hesaplayabilme
  • Fatura, çek, senet gibi harekâtları takip ederek banka ve muhasebeye dair harekâtları kolaylıkla halledebilme
  • Personellerin satış faaliyetlerini takip edebilme
  • Anlık patron raporları çıkarabilme
  • Müşteri alış ve satışı harekâtlarını takip etme
  • Kayıp-kaçak gidişatlarının önüne geçme
  • Birden fazla şubeyi takip edebilme1940 sonları ve 1950’lerin başları itibari ile popüler hale gelmeye başlayan barkod sistemleri bugün tedarik zinciri ve perakende ağları itibarinde oldukça popüler hale gelmiştir. Bugün satın aldığımız neredeyse her ürünün üzerinde görebileceğimiz barkodlar iş alanında çok kullanışlı olmasından kaynaklı iş alanının her noktasında yer edinmiştir. Beyaz bir zemin ve siyah çizgilerden oluşan barkod, üzerindeki yazılar aracılığıyla bizlere ürün takibi, hızlı satış işlemleri, envanter yönetimi gibi pek çok noktada fayda sağlamaktadır. Bu faydalardan en büyük olanı işlemlerimizi normal hızının üzerine çıkararak üzerimizdeki iş yükünü azaltması olmaktadır.

Narplus farkı ile geliştirilen Barkod Sistemleri yukarıyada saymış olduğumuz tüm avantajları sizlere sunmaktadır. Şuanda sektörde geliştirilen en güncel ve işlevli bir yazılım olan Narplus Barkod Sistemleri uygun maliyet avantajları ile sizlere sunulmaktadır. Süre kaybetmeden 0850 644 25 22 numaralı telefonu arayarak barkod sistemi siparişi verebilirsiniz…