74 / 100

Kozmetik Programı firma bünyesindeki ürünlerin takibi ister büyük şirket olsun ister küçük bir işletme tedarik zincirinde genel bir sorun halindedir. Depolarda bulunan tüm ürünlerin anlık takibini sağlamak, giriş ve çıkışlarını takip etmek oldukça zor bir eylemdir. Barkot Okutma ile sizlerin bu noktada imdadınıza yetişmekte ve bu denli zor görünen süreçleri kolaylaştırmak için hizmetinize sunulmaktadır.  Bu sistemi kullanarak kozmetik firmanıza giren ve çıkan tüm ürünlerin gerek stok takiplerini gerek satış takiplerini yapabilmektesiniz.

Sadece takip işlemleriyle sınırlı kalmayarak sistem üzerinden müşterilerinize hızlı bir biçimde fatura kesme olanağı da sunan bu sistem sayesinde işlemlerinizi hızlı ve doğru bir biçimde gerçekleştirme şansına nail olmaktasınız. Bütün girdi çıktı işlemlerini sistem üzerinden kontrol ederken aynı zamanda stok takibi yapabilmek size kasanızda ve envanterinizde oluşan kayıp kaçak ürün sorunlarından kurtulma şansı sunmaktadır.  Bu sorun siz aslında farkına bile varmadan uzun zaman diliminde oldukça büyük zararlara ve maddi kayıplara uğramanıza sebebiyet vermektedir.  Bu gibi sorunlardan kurtulmak bile başlı başına sistem için yapılan ödemeyi kendi başına fazlasıyla çıkarmaktadır.

 

 

Kozmetik Programı ile Barkodlu Satış

Kozmetik barkod sistemi kurulumu yapabilmek yerine öncelikle Esas düzeyde bir donanıma sahip bir bilgisayar ve barkod okuyucuya ihtiyacınız bulunmaktadır. Bilgisayarınızda yapacağımız kurulumun akabinde ürünü Derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Evvela bütün stoklarınızı barkod okuyucu yardımıyla sisteme entegre etmeli ve işlemlerinize bu doğrultuda sürek etmelisiniz. Bilgisayarınıza kurulan sistem sayesinde ürünlerinizin satışlarınızı gerçekleştirebilir Veyahut buradan stok takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Piyasada barkod sistemi alanında bir hayli Mahsul bulunmasına Karşın çoğu Mahsul maalesef kısa müddet istenen verimi sağlayamamaktadır.  Örneğin rastgele bir donanım sorunuyla karşılaştığınız vakit Tüm verileri kaybetmekte ve geriye dönüşümü gibi bir vaziyet Laf konusu olamamaktadır. Bizim sistemimizde ise lazım yedeklemeler, gerekse sağlam altyapı üzerine oluşturulmuş bir yazılım oluşundan ötürü böyle durumlarla karşılaşmanız gibi bir vaziyet Laf konusu değildir. Bu noktada bizler sana kaliteyi ucuza vermeyi vaat etmekteyiz.

Kozmetiklere Özel Narplus programı ile tüm stoklarınızı takip edebilir ,Dilerseniz stoklara ve satışlara istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Kasiyer kontrolu ile kasiyer neler yapmış görebilirsiniz, Hangi kasiyer ne kadar satış yapmış detaylı inceleyebilirsiniz