fbpx
Anasayfa / Genel / Barkod Sistemi Programı

Barkod Sistemi Programı

Barkod Sistemi Yazarkasa ve terazilerle bütün geçimliliği sayesinde basit tartım ve satış ihtimali sunar.

Süratli giriş ve satış ilkesine göre oluşturulmuş yapısı ile fatura ekranında barkod okuyucularla giriş ve çıkışlar süratlice yapılabilir. Ürün ve maliyet yaftaları ister barkodlu isterse barkodsuz olarak istenilen yazıcıdan basit tasarım yapılarak basabilirsiniz.

Ayrıca günlük veya iki tarih arasındaki kar-hasar raporlarını aynı ekranda FIFO,LIFO,vasati ve ağırlıklı ortalamaya göre hem TL hemde seçeceğiniz bir döviz sistemine göre görebilirsiniz. Barkod Programı raporları istediğiniz şekilde planlayarak zorunlu kriterleri ile brilikte kayıt edilebilir. Raporlama işlemlerini süratlendirebilirsiniz.

Marketinizdeki tüm giriş çıkışları, NarBarkod Market Otomasyonu ile hakimiyetinizde… Artık gireni çıkanı öğreniyorsunuz. Stok Takibi, Bimomak Bilişim’in özel market ve mağazalara müteveccih hazırladığı NarBarkod Market ve mağaza otomasyonun da mülk alıştan mülk satışa, genel giderlerinizden, bankalara, ambarlardan, satıcılara, demirbaşlardan, satıcılara, iade ve fire operasyonlarından usunuza gelebilecek her türlü harekât basitlikle yapılabilir. İsterseniz uzaktan ulaşım ile konutunuzdan veya seyahatdeyken vasıtadan dahi işlerinizi hakimiyet edebilirsiniz. Usunuza gelen tüm özelliklerle hazırlanmış asıl bir market ve mağaza programıdır.

Sistem yalnızca masa üzerinde hazırlanmamış senelerin bilgi birikimi ile market ve mağazalarda görülen sistem akışı içindeki her türlü aksaklığı giderecek hakimiyet edecek biçimde planlanmış kullanıcıya büyük basitlikler sağlayacak farklılıklarla pratikte görülen her türlü aksaklığa karşı tedbir alınmış sizin için özel olarak geliştirilmiş market ve mağaza otomasyonu programıdır. Barkod bulunan ürünlerin daha kolay anlaşılabildiği, müşteriler için işlerin kolaylaştığı bilinmektedir.

Mağaza Barkod Programı  tüm satış ve ambar hareketlerinin takip etmenizi sağlayan programımızla büronuzdan size bağlı olan tüm mağazalarınızdaki hesaplarınızı hakimiyet edebilir. İleti gönderebilir maliyet değiştirebilir. Her türlü operasyonu yapabilirsiniz. NarBarkod Market Otomasyonu, bilgi yanlışlıklarını sıfır kusura indiren bir programdır pratik ve basittir. NarBarkod Market otomasyonu programında mülk alışı ile ambara girişten mülkün raflara dizilmesi ve mülk satışına kadar olan düzeylerde sistem size her türlü bilgiyi kusursuz yapmanız için ihtarlar yapacak ve kusursuz girişleri asıllaştırtacaktır.