Pastane Şekerleme Barkod Sistemleri

Pastane ve Şekerleme Barkod Sistemleri Nedir ?

 

Pastane ve Şekerleme barkod sistemlerinde işinizi kolaylaştıran birçok özellik mevcuttur. Stok takip-cari hesap takip-kasa takip-satış takip-iş takip- gelir gider takip ve tasarlanabilir raf etiketi-müşteri bilgi fişi-hızlı satış ekranı gibi tüm özellikler mevcuttur.

Şekerleme-Pastane Perakende Satış Programı kullanımı çok kolaydır. Hızlı Satış ekranını 1-2 dakikalık eğitim ile kasiyerler rahatlıkla kullanabilmektedir. Pastane ve Şekerleme Otomasyonunda yetkilendirme modülü bulunmaktadır. Kasiyerler sadece sizin yetki vereceğiniz bölümlere girebilirler.

İşletmeler için barkod sistemi işletmeyi büyütmek ve mal sayımı yapmak, stoğu öğrnmek oldukça önemlidir. Stokta olmayan ve yetersiz stok olan ürünlerden sipariş vermek hızlı şekilde stoğu azalan ürünleri yerine koymak ve satışın sürekliliğini sağlamak barkod sistemini kullanan işletmeler için sıradan işlemlerdir. Bu yüzden barkod sistemi işletmelere aktiflik kazandırır.

Firma içinde çalışan personeller ve pek çok işletme tarafından tercih edilmektedir. Ürünlerin üzerinde yer alan etikete sabit olarak bulunan barkodlar özel okuyucular tarafından okutularak ürün hakkında bilgi bilgisayar ekranına yansıtılır. Böylece ürünün satışının yapılıp yapılmadığı, üründen ne kadar satıldığı bilgisi kasiyer tarafından sisteme girilir. Bu miktar stok bilgisinden düşülür. Böylece firma sahipleri tek bir bilgisayar üzerinden ürünlerin detaylı olarak görüntüleyebilir. Ürünler hakkında geniş bilgilere sahip olabilir.

Şekerleme-Pastane Programı fiyatları sistem içerisinde kullanılan kablolu barkod okuyucu, kablosuz barkod okuyucu, masa üstü okuyucu, dokunmatik monitör, barkod etiketi yazıcı seçeneğine göre değişmektedir. Şekerleme-Pastane Unlu Mamüller barkod sistemi fiyatlarımız uygundur.Stabil çalışma gibi temel özelliklere sahip olan programları en üstün kalitede hizmet sunmak için çalışıyoruz. Sizler de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Küçük, portatif ve kullanışlı olan bu yazılımlar sizlerin yaşamını kolaylaştırdığı gibi işletme içinde ürünlerin yerini ve sayısını bilmenizde büyük kolaylıklar sunarak hayatınızı bu bağlamda kolaylaştıracaktır.  Pek çok farklı sektörde çalışan kişilerin ve firmaların iş yükünü en aza indirmek için sürekli olarak yeni yazılımlar ve modüller geliştirerek ürünleri müşterilerimize en iyi şekilde sunuyoruz .

 

Barkod Sistemi okuyucusu yazıcısı kurulmuş halde teslim ediyoruz. Ürün etiketlerinizi sizin istediğiniz gibi tasarlıyor sistemin kullanımını öğretiyoruz

Kaynak:  https ://www.narbarkod.com/sekerleme-pastane-barkod-sistemi/