Kuruyemiş Barkod Programı

12 / 100

Kuruyemiş Firmalarına Özel Kuruyemiş barkod sistemi ve programı.

Kuruyemişçiler büyük parkların büyük şehirlerin kendi küçük kârı büyük işletmeleridir. Kuruyemiş fiyatları oldukça yüksek olur. Ve gramla satışı mecbur kılar. Ve paket programlar sayesinde satış yapılan hiçbir gram zayi olmaz. Mal alış faturası girildikten sonra stokların görülmesiyle hızlı satış programıyla barkot okutmaya gerek kalmadan satış yapılabilir. Ve daha önceden sisteme tanımladığınız gramajlı satış işlemi sayesinde hiçbir problem çıkmadan satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Günlük satış raporlarıyla cironuzu takip edebilirsiniz. Bu satış raporları anlık değiştiği için satış işlemi sona erdikten sonra alınmasıyla daha sağlıklı bir analiz elde etmiş olursunuz. Tekel ürünlerinde toplu giriş imkânı ile satış işlemleri sürerken bile rahatlıklı giriş yapabilirsiniz. Ekranlar hayatımızın en anına girmiş durumdadırlar. Ekranla terazinin birleşimi ise işinizi kolaylaştırmanın yanında doğru ve hızlı satış sağlayacaktır. Kullanıcı kasasını ve deposunu anlık izleyebilir bununla kontrolü elden bırakmamış olursunuz.

Dükkânınızı teknoloji ile buluşturmak her açıdan işlerinizi kolaylaştıracak, elinizin altında ihtiyacınız olan bütün hizmetlere anında ulaşma imkânı sağlayacaktır. Paket programları doğal ihtiyaçlar haline gelmişlerdir. Bu sayede kahve içme rahatlığında işlerinizi halledebilmesinin keyfini yaşayabilirsiniz.