Anasayfa / Barkod Programı / Hediyelik Eşya Yazılım ve Barkod Sistemi

Hediyelik Eşya Yazılım ve Barkod Sistemi

Hediyelik eşya barkod sistemleri, onları mutlu edebilmek için hediye almak isteyen insanlar muhtelif hediyelik satışı yapan dükkanları tercih etmektedirler. Dolayısıyla hediyelik eşya satan iş yerleri de daha çok satış yapabilmek için mahsul sayısını ve çeşidini olabildiğince fazla tutmak istemektedirler.Bu da hediyelik eşya satan iş yerlerine daha büyük külfet ve sorumluluk getirmektedir. Mahsul sayıyı ve çeşidi arttıkça bu mahsullerin kontrolü ve satışı iş yeri sahibini oldukça zorlayacak bir hal almaktadır. İşte bu gibi eforluklarla karşı karşıya kalmamak amacıyla sizlerde muhtelif barkod programları kullanabilirsiniz. Bu programlar sizlerin mahsul takibinizi kolay hale getirip satışlarınızı çoğaldırmanıza kolaylık sağlayacaktır. Hediyelik eşya barkod sistemleri sayesinde iş yerinizde hızdan tasarruf edeceksiniz. Bu da tabii hasılatınızın artmasına yardımcı olacaktır. Bu barkod yazılımları tamamen basit bir şekilde programlanmıştır ve her yaştan insanın kullanabileceği bir seviyededir. Eğer sizler de sahibi olarak iş yerinizde rahat kavuşmak istiyorsanız sitemizden bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca daha bir hayli iş sektörü içinde varolan programlarımız arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Üstelik uygun maliyet ve ödeme garantisiyle….

Barkod Sistemi Nedir?

Barkod sistemi, mağazalar, kargoculuk, kütüphane yönetim sistemleri, depolama, nakliye, paketleme, dağıtım ve benzeri alanlarda yaygın olarak kullanılan; bilgisayar programlarında geliştirilen otomatik bir tanımlama teknolojisidir. Belirli bir kodlama kuralına göre siyah çubuklardan oluşan barkodlar, grafik tanımlayıcı optik cihazlarda okutulan özel bilgi değerlerine karşılık gelir. Böylelikle stok yönetimi, ürün bilgisi, son kullanım tarihi, üretici firma, ürün fiyatı gibi bilgilere çok hızlı ve güvenilir bir şekilde erişilebilir. Başarılı bir barkod sistemi, ürün barkodlama ve veri girişi işlemleri tamamlandıktan sonra, kullanıcı dostu bir arayüze, güvenilir bir sisteme, herkesin anlayabileceği minimal bir programlamayı gerektirir.

Barkod Sistemi

Barkod Sistemi ile İşletmeniz ve Çalışanlarınız Kontrol Altında. Tek Tıkla Bütün Verilere Tek Yerden Ulaşma İmkanı .

Bugüne Kadar 4000 + işletmeyi barkod sistemleriyle tanıştırdık, (Mağaza, Market, Kırtasiye, Depo, Hırdavat, Kundura,  Şarküteri, Manav, Pastane, Bujiteri ) Yüzlerce Kurulum Gerçekleştirdik. 15 Senelik saha çalışması sonucu en basit ve en işlevli yazılımları siz değerli müşterilerimize sunduk. Stok takibinde birçok karmaşıklığı en aza indirdik, Kasiyer Takibi, Ebeveyn Kullanımı, Geniş Raporlama, Hepsi Oldukça Kolay…