fbpx
Anasayfa / Barkod Programı / NarEko Barkod Sistemi

NarEko Barkod Sistemi

Bakkal ve Tekel için ideal

Barkodlu Süratli Satış ile Alıcılarınız Beklemez, Hesap Makinalarını Çöpe Atın. Kolay Kullanım Kolay Arayüz
Manuel Stok Giriş-Çıkış Anlık Stok Görebilme
Para Üstü Hesaplama, Ana Ekranda Para Sembolleri, Parçalı Ödeme Alma
Barkod Yazıcı, Terazi, Yazarkasa, Makbuz Yazıcı Bağlayabilme Opsiyonel
Günlük, Haftalık, Aylık Ciro Raporu
Veresiye Takibi, Cari Takibi,
300 Süratli Tuş Belirleyebilme Resimsiz
Para Üstü Hesaplama, Parçalı Ödeme Alma,
Hazır Ürün Listesi 10.000 Adet Aktüel Opsiyonel
Süratli Stok Ekleme ,Serverda Kayıtlı 50.000 Ürün Barkod Okutarak Öbür Alıcıların Girdiği Ürün Bilgilerini Görebilme
Fiyatsız Montaj 1 Sene İnternet Üzerinden Fiyatsız Destek

Marketlerde Barkodlu Sistem

1940 sonları ve 1950’lerin başları itibari ile popüler hale gelmeye başlayan barkod sistemleri bugün tedarik zinciri ve perakende ağları itibarinde oldukça popüler hale gelmiştir. Bugün satın aldığımız neredeyse her ürünün üzerinde görebileceğimiz barkodlar iş alanında çok kullanışlı olmasından kaynaklı iş alanının her noktasında yer edinmiştir. Beyaz bir zemin ve siyah çizgilerden oluşan barkod, üzerindeki yazılar aracılığıyla bizlere ürün takibi, hızlı satış işlemleri, envanter yönetimi gibi pek çok noktada fayda sağlamaktadır. Bu faydalardan en büyük olanı işlemlerimizi normal hızının üzerine çıkararak üzerimizdeki iş yükünü azaltması olmaktadır.

Kasada satış işlemleri yaparken de bizlere yine hız konusunda büyük artılar sağlamakta olan market barkod sistemi, müşterilerimizi bekletmeden sadece aldıkları ürünleri barkod okuyucuya okutarak satış olanak sağlamaktadır. Elektronik terazi ile entegre çalışmakta ve kilogram üzerinden tek tek hesaplama yapmamıza gerek kalmadan, bütün ürünlerin fiyatlarını tek tek oluşturabilmektedir. Hatta ödeme sırasında aldığımız paranın üzerine kadar ödememiz gerektiğini hatasız gibi yardım sağlayan bu sistem sayesinde hem müşterilerimiz beklemekten kurtularak memnuniyet düzeyleri artacak hem de bizler iş yükünden kurtularak çok daha fazla verim sağlayacağız.

Market Barkodlu Sistemleri Nasıl Çalışır?

Tarafımızca işletmenize kurulan sistemde ilk olarak hazır şablonlarda binlerce ürün önceden kayıtlı bulunmaktadır.  Kendi istekleriniz doğrultusunda yeni ürünler ekleyebilir, her ürüne ayrı fiyatlandırmalar sağlayabilirsiniz. Daha sonra el terminali aracılığıyla stok sayımınızı hızlı bir biçimde gerçekleştirerek; hangi üründen ne kadar sahip olduğunuzu sisteme bildirebilmektesiniz. Sisteme girilen diğer komponentlerinizle tam entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Online barkod programı işlemden sonra ise olay tamamen satış işleminizdedir. Kasaya gelen müşterilerin ürünlerini barkod okuyucu yardımıyla okutabilir daha sonra ne kadar ücret alınması gerektiğini hatasız bir biçimde hesaplama şansına sahip olabilmektesiniz.  Verilen hesap karşılığında nakit, kredi kartı ya da hediye kodu gibi seçeneklerle ödemenin nasıl yapılacağını seçer tahsilat kısmına giriş sağlayabilirsiniz. Tahsilat işlemi sırasında nakit ödeme ve para üzeri hesaplaması yapmasına olanak sağlayabilirsiniz. Son olarak da fatura kesimi gerçekleştirilebir. Market barkod sistemi;”Teknolojiyle aram çok kötü, teknoloji cahiliyim ben” diyen kişilerin dahi kolayca kullanabileceği biçimde tasarlanmıştır.  Bu noktada çabuk anlaşılır ara yüz sayesinde hızlıca öğrenim sağlayabilir ve aktif olarak kullanabilirsiniz.