71 / 100

Bakkal ve Tekel için ideal
Barkodlu Satış  ile Müşterileriniz Beklemez, Hesap Makinalarını Çöpe Atın. Kolay Kullanım Basit Arayüz
Manuel Stok Giriş-Çıkış Anlık Stok Görebilme
Para Üstü Hesaplama, Ana Ekranda Para Simgeleri, Parçalı Ödeme Alma
Barkod Yazıcı, Terazi, Yazarkasa, Fiş Yazıcı Bağlayabilme (Opsiyonel)
Günlük, Haftalık, Aylık Ciro Raporu
Veresiye Takibi, Cari Takibi,
300 Hızlı Tuş Tanımlayabilme (Fotoğrafsız)
Para Üstü Hesaplama, Parçalı Ödeme Alma,
Hazır Ürün Listesi 10.000 Adet Güncel (Opsiyonel)
Hızlı Stok Ekleme ,Serverda Kayıtlı 50.000 Ürün Barkod Okutarak Diğer Müşterilerin Girdiği Ürün Bilgilerini Görebilme
Ücretsiz Kurulum 1 Yıl İnternet Üzerinden Ücretsiz Destek

Barkodlu Satış

Market süpermarket , mağaza, kırtasiye, depo, manav, şarküteri ve benzeri işletmelerinizin stok takibini ve genel gider takiplerinizi satış programınızdan kolayca takip edebilirsiniz.

Hızlı satış prensibine göre oluşturulmuş yapısı ile fatura ekranında barkod okuyucularla giriş ve çıkışlar hızlıca yapılabilir. Ürün ve fiyat etiketleri ister barkodsuz olarak istenilen yazıcıdan kolay tasarım yapılar. Satış iş hızınıza hız katacak müşterileriniz beklemeyecek.

Satış Sistemi Ne İşe Yarar?

Kıyafet satın almak için bir mağazaya girdiğinizde, beğendiğiniz bir ürünün ilk olarak barkoduna bakma ihtiyacı duyarsınız. Yapılan mağazalarda müşteriler bir takım sorulara kolaylıkla cevap bulabilmektedir. Merakınızı giderecek olan bilgiler, ürünün beden ölçüsü, marka ve kumaş bilgileri ile tabiki fiyatı olacaktır.

Barkod sistemi ile yukarıda verilen tüm sorulara aynı anda cevap bulabilmeniz mümkün hale gelmektedir. Bununla birlikte mağazaların tek sistem çatısı altında yönetilmesi kolaylaşır. Kullanan mağazaların, verdikleri hizmet daha hızlı ve güvenilirdir.

Aradığınız ürünün yerini kaydedebilir, günlük satış kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca satış sayesinde, fatura ve hesap kesim işlemleri otomatik olarak gerçekleşir. Sunduğu tüm kolaylıklar ile mağaza ve müşterilerin işlemlerini kolaylaştırmaktadır.

Barkodlu Satış Sistemi Nerede Kullanılır?

Ülkemizde son dönemlerde hemen her işletmenin sahip olduğu satış yazılımı, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Marketlerde, kasap ve manavlarda, giyim ve kuşam mağazalarında, kırtasiye ile hırdavat ürünü satan işletmeler ile daha pek çok yerde kullanılmaktadır.

Akıllı yazılım olan barkod tanıma sistemleri ile, ürünün ana bilgisayara veileri aktarılmaktadır. Ürün üzerinde yer alan etiket sayesinde ürün sisteme tanımlı hale getirilmektedir. Böylece tek okutma ile ürünün bilgileri sistemde görünmekte, adres bilgisi fiyat ve diğer içeriklerine sahip olunmaktadır.