31 / 100

Barkot takip programı, küçük ve orta büyüklükteki şirketler için üretilmiştir. Dükkanlarınızda ve işletmelerinizde stok takip etmek istiyorsanız, teknolojinin tüm imkanları kullanılarak üretilmiş bir barkod takip programı edinmelisiniz.

Stok süreçleri oldukça zor ve karmaşıktır. Bu sebeple barkod takip programı işlemlerin hızlıca ve kolayca halledilmesini amaçlar. NarBarkod, barkod takip programı sayesinde siz de ürünlerinizi, müşterilerinizi ve tedarikçilerinizi kolaylıkla tanımlayabilirsiniz. Bütün bu bilgileri topluca programa aktarabilirsiniz.

Piyasadaki diğer programlardan farklı olarak, kullanım kolay ve zahmetsizdir. Teknoloji ile aranız iyi olmasa bile barkod takip  programını hemen öğreneceksiniz.

Barkot Sistemi

Depo Sistemlerinde Demirbaş Takip, Ürün Takip, Barkodlu Takip, Patron Raporları, Envanter Takip, Geniş Raporlama ile depolar artık kontrol altında olacak Birden çok Depo ve Şubeler birbiriyle entegre şekilde çalışabilmektedir.Market ve Mağazalar nar örneği küçücük kabuğunun içinde çok geniş Mahsul stoğunun yer aldığı işletmelerdir.

Barkod programı ile stoklarınızı kontrol edebilir, ürün listelerine ulaşabilir ve stok takibi yapabilirsiniz. Hangi üründen ne kadar stok girişi ve stok çıkışı olmuş, hangi maldan kaç adet kalmış, bunların hepsini öğrenebilirsiniz. Stok raporlama seçeneği sayesinde bir ürün kritik adedin altına düşerse hemen haberdar olacaksınız.

Barkod takip programı ile verilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Gelişmiş güvenlik sistemi sayesinde bu program bilgilerinizi saklar ve takibini yapar. NarBarkod olarak bizler yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Binlerce işletme sahibi barkod takip programını bizden almıştır ve olumlu dönüşler almaktayız. Barkod takip programını satın aldıktan sonra ekibimiz sizlere her türlü desteği verecektir.  Eğer kaliteli ve profesyonel bir barkod takip programı arıyorsanız, en iyi adres NarBarkod’dur. Siz de binlerce memnun müşterimizin arasına katılabilirsiniz.

Market programı  da buradan inceleyebilirsiniz. Referanslar ımız için lütfen tıklayınız.